Persoonlijk financieel en deskundig advies! Daar staan we voor!

Je wilt goed verzekerd zijn, maar niet meer betalen dan nodig. Van Veen Assurantiën & Hypotheken BV helpt je graag met het kiezen van de juiste dekking.

Persoonlijk en deskundig advies

Wie zijn wij?

Van Veen Assurantiën & Hypotheken BV staat voor partnerschap, professionaliteit en betrouwbaarheid. Als onafhankelijke assurantiebemiddelaar werken wij samen met nagenoeg alle aanbieders van financiële diensten.

Ons advies is objectief en gebaseerd op jouw specifieke situatie. Nu én met oog op de toekomst.

Wij hebben meer dan 20 jaar ervaring op gebied van zakelijke en particuliere schade- en zorgverzekeringen. Daarom mag je van ons verwachten dat wij de markt goed kennen en  de ontwikkelingen op de voet volgen.

Wat doen wij?

Of je nu particulier bent, een eenmanszaak hebt of verantwoordelijk bent voor een onderneming met werknemers, het is van groot belang dat je goed verzekerd bent.

Wij helpen je graag bij het maken van de juiste keuzes. Voor jou als particuliere klant is het mogelijk om je verzekeringspakket online in te zien en te wijzigen.

Ook kun je een schade melden op onze website. Onze schadeafdeling handelt de schade snel en professioneel voor jou af. Wil je liever telefonisch contact?

Onze adviseurs zitten voor jou klaar!

Berthold van Veen

Directeur; hypotheekadviseur; adviseur buitendienst

T: 071 - 576 68 76

E: berthold@vanveenassurantien.nl

 

    Annemarie de Ruiter

    Boekhouding

    T: 071 - 560 10 95

    E: annemarie@vanveenassurantien.nl

     

      Joyce Spendel

      Schadecorrespondente

      T: 071-560 10 97

      E: joyce@vanveenassurantien.nl

       

        Majorie Verhoeff

        Administratief en financieel medewerkster

        T: 071 - 560 10 96

        E: majorie@vanveenassurantien.nl

          Viola Zuidweg – Muller

          Relatiebeheerder & adviseur Regiobank

          T: 071 - 576 68 76

          E: viola@vanveenassurantien.nl

           

            Yuri Scheelings

            Relatiebeheerder

            T: 071 - 560 10 92

            E: yuri@vanveenassurantien.nl

             

              Hans Ouwehand

              relatiebeheerder / schadecorrespondent

              T: 071 - 56 01 093

              E: hans@vanveenassurantien.nl

               

                Felicia van Britsum

                Relatiebeheerder / Adviseur RegioBank

                T: 071-560 10 98

                E: felicia@vanveenassurantien.nl

                 

                 

                  Peter Grimbergen

                  Relatiebeheerder / Adviseur Regiobank

                  T: 071 - 56 01 090

                  E: pgrimbergen@vanveenassurantien.nl

                   

                    Wilma Volwater-Elsing

                    Relatiebeheerder

                    T: 071-5601099

                    E: Wilma@vanveenassurantien.nl

                      Mike Vredenbregt

                      Relatiebeheerder

                      T: 071-576 68 76

                      E: mike@vanveenassurantien.nl

                        Afspraak met een specialist

                        Wil je meer weten over onze producten en diensten? Maak gerust een afspraak. De koffie staat klaar.

                         

                        Direct een afspraak maken  

                        Waar kun je ons vinden?

                        Heb je vragen over een van onze diensten of heb je een reactie of opmerking voor ons?

                        Dan kun je contact opnemen via onderstaand contactformulier. Je kunt ons natuurlijk ook bellen of even langs komen op ons kantoor. 


                        Van Veen Assurantiën & Hypotheken BV 
                        Voorstraat 15
                        2251 BL Voorschoten

                        E: info@vanveenassurantien.nl

                        T: 071 - 576 68 76